איתור נזילות סמויות

אינסטלציה זהו תחום שדורש המון ידע וניסיון. על מנת לתקן מערכות מים נדרשת הבנה מעמיקה והתמודדות עם המון אתגרים, אתגרים אשר רק גדלים כאשר עולים לגובה. לכן עבודות אינסטלציה בגובה מחייבות לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחומה, שיש לה את כל הכלים והציוד, כמו גם את ההכשרה המתאימה, כדי לעבוד בגובה, לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בצורה הטובה ביותר.

אילו אתגרים קיימים בעת עבודות אינסטלציה בגובה?

עבודות בגובה מאתגרות באופן כללי, כדי לטפל בבעיות אינסטלציה בגובה יש להתמודד עם אתגרים שונים ומגוונים, כמו למשל הובלת מים אל הקומות הגבוהות, או הזרמת מים מלמעלה אל מערכת הביוב. מכיוון שהמים מטבעם, תמיד זורמים כלפי מטה, הזרמתם לכיוון ההפוך היא אתגר שמצריך משאבות לחץ. בנוסף חשוב לעשות זאת בצורה שתבטיח שגם לחץ המים בברז יהיה מיטבי ולא יפגע.

גם מבחינת הזרמת המים למטה, חשוב מאוד שתהיה איזו התנגדות, כדי שהמים לא יצברו מהירות ויגרמו נזק למערכת הביוב. כל אלו ועוד הם דברים שיש לתת עליהם את הדעת.

לרוב חברה מקצועית שמתמחה בעבודות גובה תעבוד עם משאבות לחץ ותתקין אותן במפלסים שונים במבנה כדי לנתב את המים לקומות העליונות, והיא תתקין את צנרת הביוב בשיפועים קטנים, כך שתאט את המים בצורה מבוקרת כאשר הם זורמים כלפי מטה.

התקנת צנרת אינסטלציה

עבודות אינסטלציה בגובה דורשות המון ידע וניסיון, בנוסף חשוב מאוד שהעבודה תתבצע בצורה הכי בטיחותית שאפשר, מכל הבחינות. כאשר בונים מבנה חדש, מתקינים את מערכת האינסטלציה לאחר ששלד המבנה מושלם. כמובן שמדובר בשלד בלבד, וכאשר הבניין גבוה ועוד לא מוכן, הוא עדיין אינו כולל את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

לכן צריך לקחת בחשבון שהתקנת מערכות האינסטלציה, הצנרת, המשאבות וכדומה, הן במרחבים הפרטיים, של כל דירה, והן בציבוריים, זו עבודה שכרוכה בסיכונים לא מעטים ולכן חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית שעובדיה בעלי הכשרה מתאימה לעבודה בגובה, על פי החוק והתקנות הנדרשות, והם עובדים עם כל ציוד הבטיחות הדרוש.

איך בוחרים את החברה המתאימה?

כאשר צריך לבצע עבודות אינסטלציה בגובה, לא מספיק להזמין אינסטלטורים מהשורה, יש לעבוד עם חברה שמתמחה בעבודות בגובה ובפרט בעבודות אינסטלציה במקומות גבוהים.

בנוסף החברה צריכה להחזיק בכל ציוד העבודה המתאים, כמו במות וסלי הרמה, ציוד סנפלינג, פיגומים וכן ציוד בטיחות כמו קסדות, רתמות בטיחות וכל מה שצריך כדי להבטיח שהעובדים יהיו כמה שיותר מאובטחים לאורך ביצוע העבודה. מעבר לכך, על החברה לעבוד עם ביטוח ובהתאם לכל תקני הבטיחות המחייבים והנדרשים על פי חוק, ולהיות מסוגלת לבצע את העבודה גם מהבחינה הלוגיסטית, תוך עמידה בלוחות הזמנים שהתחייבה אליהם. לאחר שבחרתם כמה חברות שעומדות בקריטריונים של הניסיון, המקצועיות והבטיחות, זה הזמן לקבל הצעות מחיר ולהחליט מי תהיה החברה המתאימה ביותר, מכל ההיבטים.

צרו עמנו קשר:

דילוג לתוכן