גילוי נזילות

ישראל ידין קבלן רשום מס' 32008​

גילוי נזילה בתשתיות

ברוכים הבאים לחברת ישראל ידין המספקת פתרונות אינסטלציה מורכבים ללקוחות פרטיים ועסקיים, גורמים מוניציפליים וציבוריים.

שירותי גילוי נזילות בתשתיות נדרשים לא אחת לא רק כדי לתקן את התשתית הלקויה, אלא חשוב מכך כדי למזער את הנזקים המשניים השונים שנגרמים כתוצאה מפעולות יזומות לחישוף התשתית התקולה.

זמינותנו עבור לקוחותינו הינה 24/7, תוך שינוע ציוד וצוותים מקצועיים למקום האירוע.

איתור נזילה בתשתית - איך מתחילים?

איתורן של נזילות בתשתית יכול להיות מלאכה דיי מאתגרת אם נחשוב על תנאי השטח הנלווים.

בניגוד לצנרת הטמונה בקירות הבית או הבניין, הרי שתשתיות מרכזיות החולשות על גבי אזורים שלמים ושמקשרות ערים שלמות למערכות המים, טמונות בעומקים של מטרים נכבדים מתחת לפני השטח.

בזמן שאני מקיימים את שגרת חיינו כסדרה, הרי שמתחת לפני השטח מתקיימת מערכת סבוכה ומורכבת של תשתיות המבטיחות את שינועם של המים אל עבר המבנים, ואת הובלתה של הפסולת דרך מערכות הביוב השונות.

אם כך, כיצד מתחילים לאתר תשתית לקויה הטמונה במעמקי האדמה?

מערכות לגילוי נזילות בתשתיות

גילוי נזילה בתשתית היא מלאכה מורכבת למדי, וזאת כיוון שאנחנו בעצם 'מגששים' ומחפשים אחר רמזים שיובילו אותנו אל האזור התקול.

בעוד שבגילוי נזילות בבניין ניתן לאתר את הנזילה דרך מצלמה טרמית המזהה שינוי טמפרטורה קיצוניים, הרי שלא ניתן להשתמש במערכות שכאלו עם תשתיות המכוסות בכמויות נכבדות של עפר ולעתים גם באספלט ובבריקים של מדרכות.

לשם כך נדרש צורך להשתמש במערכות שונות לרבות:

  • מכ"ם – בדיוק כמו מה שאם מדמיינים. מדובר במערכת שמשדרת אותות אקוסטיים אל עבר מעמקי האדמה. בעזרת בדיקות המקבלות את האותות חזרה, ניתן לבצע מיפוי מדויק של התשתית, ואט אט לאתר גם את המבנה התקול אשר ממנו נובעת הדליפה.
  • גז – הזרמתו של גז שאיננו רעיל או דליק היא הפעולה הנלווית הנוספת אשר מאפשרת לנו לזהות באופן מדויק את האזור התקול של התשתית. בעזרת מיקוד התשתית הלקויה, ניתן לבצע פעולה נקודתית ומרוכזת וכך למנוע את הצורך ביצירת נזקים משניים נוספים באזור.

למה לבחור בחברת ישראל ידין?

ישראל ידין הינה חברת קבלנות אינסטלציה וותיקה, הפעילה מזה ארבעים שנים.

לרשותנו הידע המקצועי הנדרש, צוותים מקצועיים, מימנויות ושיטות עבודה שרכשנו לאורך הזמן ואשר מתאימות לפרויקטים הנדסיים מורכבים וציוד מקצועי הנדרש לביצוע המלאכה.

חברתנו מספקת שירותי איתור ותיקון פיצוץ בצנרות ראשיות, ועושה זאת שיתוף פעולה מלא ופורה אל מול חברת פא"י פרץ מים בע"מ. 

בעוד שהחברה המקבילה מאתרת את התשתית הלקויה, חברתנו מבצעת את התיקון במקום וללא דיחוי.

שתפו את המידע עם מי שצריך:

לפרטים וקבלת מידע השאירו פניה:

בכל שאלה והתייעצות השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן