הטכנולוגיות הקיימות לאיתור נזילות מים

ישראל ידין קבלן רשום מס' 32008​

הטכנולוגיות הקיימות לאיתור נזילות מים

בעבר, איתור נזילות מים היה כרוך בהרס של קירות, תקרות ורצפות. ללא מכשור מתאים, לא ניתן היה לאתר נזילות באופן מדויק, אך כיום זה לא המצב. כיום יש מגוון מכשירים מתקדמים לאיתור נזילות מים באופן מדויק, בלי לבצע הרס מיותר ברחבי הבית. הטכנולוגיות הקיימות לאיתור נזילות מים זמין לכם עבור שירותי אינסטלציה שונים, וכאן בישראל ידין נגלה אילו שיטות זמינות לכם.

מצלמה תרמית

הדמיה תרמית באמצעות מצלמה היא אחת הטכנולוגיות הלא פולשניות הנפוצות ביותר לאיתור נזילות נסתרות בצינורות מכיוון שהיא יכולה לזהות שינויים קלים בטמפרטורה הנגרמת על ידי מים.

המצלמה לוכדת את ההפרשים התרמיים הללו כתמונה, מה שמקל על אנשי מקצוע לאתר היכן עשויה להיות דליפה. יתר על כן, הם יכולים לקבוע את היקף נזקי הלחות.

מכשיר אולטרסאונד לאיתור נזילות

שיטה חדשנית נוספות היא באמצעות מכשיר אולטרסאונד: בשיטה הזו יש שימוש בקול כדי לאתר את המיקום המדויק של דליפת מים. למכשירים הללו יש מיקרופונים מתקדמים שיכולים לזהות את הצליל הייחודי שמופק כאשר נוזל יוצא מצינור בלחץ.

לאחר מכן, השמע מוגבר ומומר לאותות גלויים או מדידות דציבלים, המאפשרים לאנשי מקצוע לאתר את מיקום הדליפה על ידי זיהוי האזור שמייצר את הווליום הגבוה ביותר.

מצלמת בדיקת צנרת

ניתן למצוא נזילות מים מתחת לאדמה גם באמצעות מכשיר צילום לצנרת. המכשיר מוכנס לצינורות ובודק את הצינורות באמצעות סיב אופטי גמיש המחובר למצלמת וידאו ברזולוציה גבוהה. המצלמה שימושית לאיתור נזילות בצנרת תת קרקעית מכיוון שהיא חזקה ואטומה למים.

מעל פני הקרקע, טכנאים עוקבים אחר שידור וידאו חי שעוקב אחר הצינור תוך כדי תנועה, ומעניק לטכנאים את היכולת להעריך את תקינות הצינור ולזהות דליפות כלשהן.

איתור נזילות מקצועי

המכשירים שציינו מעלה מאפשרים לאתר נזילות באופן מקצועי ומדויק. כדי להשתמש בהם, יש צורך בידע ובניסיון מקצועי בתחום, וזה בדיוק מה שתקבלו עם חברת ישראל ידין.

החברה הוותיקה שלנו ישראל ידין אינסטלציה עושה שימוש באמצעים החדישים ביותר לאיתור נזקי צנרת, ואנו מספקים את שירותינו ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות מכל רחבי הארץ.

יש לכם נזילה? פנו לחברת ישראל ידין

אם אתם חושדים שיש לכם נזילה, חשוב שלא תתמהמהו. נזילות קטנות עלולות להפוך לגדולות תוך זמן קצר, ולגרום לנזקי רכוש, כולל נזקים לרהיטים, מוצרי חשמל ולמבנה עצמו. חברת ישראל ידין היא בעלת ניסיון של 40 שנה בתחום האינסטלציה, ואנחנו עושים שימוש במיטב הטכנולוגיות הקיימות לאיתור נזילות מים.

אנחנו זמינים לכם בכל עת, ונשמח לספק לכם שירות מותאם אישית. מלבד איתור נזילות, אנחנו מבצעים גם תיקונים של צנרת, באופן מקצועי, ומספקים ללקוחותינו דוחות עבור חברות הביטוח. פנו אלינו בכל עת ותיהנו משירות מקצועי ואמין עבור כל בעיית צנרת שאתם חווים.

שתפו את המידע עם מי שצריך:

לפרטים וקבלת מידע השאירו פניה:

בכל שאלה והתייעצות השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן