התמודדות עם נזילות מים במקרי חירום: כך תפעלו כאן ועכשיו

ישראל ידין קבלן רשום מס' 32008​

התמודדות עם נזילות מים במקרי חירום: כך תפעלו כאן ועכשיו

נזילות מים רבות מתפתחות במשך זמן רב, מה שמאפשר לקרוא לאיש מקצוע לפני שיש מקרה חירום. אולם, ישנם מקרים שבהם יש נזילות פתאומיות שדורשות התמודדות מהירה עם המצב.

כדי לטפל במצב ביעילות, גלו שיטות התמודדות עם נזילות מים במקרי חירום, עד להגעת אינסטלטור מקצועי.

כבו את השיבר הראשי

הצעד הראשון והחשוב ביותר כאשר מגלים נזילה הוא לסגור את אספקת המים. אתרו את השיבר הראשי של המים, שנמצא רוב הזמן ליד מד המים הכללי.

זהו מקור המים הראשי, כך שסגירה שלו מונעת את הצורך בסגירה של כל ברזי המים בבית ומאפשרת לעצור את הנזילה.

בדקו מה מקור הנזילה

לאחר כיבוי אספקת המים, נסו לאתר היכן נמצאת הנזילה. חפשו סימנים גלויים של מים דולפים, כגון טפטופים או היקוות של מים במקום אחד, ועקבו אחר הנזילה עד למקור.

המקור הזה יכול להיות צינור פגוע, מקור מים דולף או אפילו נזילה מהתקרה.

מנעו את התפשטות המים

בזמן ההמתנה לאיש מקצוע שיגיע, או לפני ניסיון לבצע תיקונים בעצמכם, נקטו באמצעים מיידיים כדי לבלום את הנזילה. הניחו דליים, מגבות או מיכל מתחת לאזור הדולף כדי לאסוף מים.

טיפ שימושי הוא שימוש בשקית אשפה חזקה, שיש לה גמישות רבה יותר, שמאפשרת להיכנס למקומות שקשה להיכנס אליהם עם דליים וכלים אחרים. במידת הצורך, השתמשו במדבקה זמנית, כגון סרט איטום עמיד למים כדי להאט את הדליפה עד לתיקונה.

בדקו אם יש קרבה למכשירי חשמל

מגע של מכשירי מים עם חשמל עלול להיות מסוכן מאוד. לכן, בדקו אם יש נזילה במקומות שקרובים למכשירי חשמל או תקעים חשמליים.

אל תגעו במכשירים האלו כדי למנוע סכנת התחשמלות. במקום זאת, סגרו את החשמל בארון החשמל בכל רחבי הבית, או בחדרים שבהם הייתה דליפה.

צרו קשר עם איש מקצוע

נזילות מים הן לא נזק שאפשר להתמודד איתו לבד. נזילות מים רבות נובעות מצינורות פגומים שנמצאים מתחת לריצוף, בתוך הקירות או בתקרה.

כדי לתקן נזקי נזילה, יש לגלות את מקור הנזילה, מה שלא ניתן לעשות באופן עצמאי. לאחר שביצעתם את הפעולות שציינו מעלה, הזמינו אינסטלטור מקצועי שיגלה את מקור הנזילה ויוכל לטפל בה בצורה מקצועית.

תיקון נזילות מים עם חברת ישראל ידין

יש מספר דרכי התמודדות עם נזילות מים במקרי חירום. חשוב לעצור את הנזילה ולכבות מקורות חשמל, אך הטיפול הסופי צריך להיות בידיהם של אינסטלטורים מקצועיים. אם יש אצלכם נזילה, חברת ישראל ידין כאן עבורכם. מזה 40 שנה אנחנו מספקים שירותי אינסטלציה מקצועיים, כולל איתור ותיקון נזילות.

המקצוענים שלנו עושים שימוש בכלים המתקדמים ביותר לאיתור נזילות, כולל מצלמות תרמיות. לאחר איתור הנזילה ניתן לבצע תיקון ממוקד באזור הפגוע, בלי הרס מיותר. עבור טיפול מתקדם, מקצועי ואדיב בנזילות מים, פנו אלינו ונשמח לספק לכם שירות בכל עת.

שתפו את המידע עם מי שצריך:

לפרטים וקבלת מידע השאירו פניה:

בכל שאלה והתייעצות השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן